17.390 ден 10.434 ден

2 на залиха

Kоличина:
SKU: 220W3041-785 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Жолта
Димензии 28 × 8 × 20 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Полиутеран