16.990 ден 13.592 ден

Димензии: 19 х 13 х 7 cm

2 на залиха

Kоличина:
SKU: 226W3096-999 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Кожа Напомена: да не дојде во контакт со влага и вода