13.990 ден

Нема на залиха

SKU: 220W3024-998 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии 20 × 6,5 × 12 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 42%Полиутеран 58%Кожа