11.290 ден

Висина на потпетицата 9.5cm

Kоличина:
SKU: KL31362-K00 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чизми
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Големина 36, 37, 38, 39
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Кожа