11.597 ден

Kоличина:
SKU: KL43280-000 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чизми
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Големина 38, 41
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Кожа