KARL LAGERFELD – Ж Долни тренерки

13.990 ден
8.394 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: 216W1083.51-110 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Долни тренерки
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Бела
Големина M, L, XL
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук

Вие исто така би сакале…

13.990 ден
8.394 ден

KARL LAGERFELD – Ж Дуксери