KARL LAGERFELD – Ж Долни тренерки

13.990 ден
8.394 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: 220W1031-999 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Долни тренерки
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Големина S, M, L, XL
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Вискоза

Вие исто така би сакале…

15.990 ден
9.594 ден

KARL LAGERFELD – Ж Дуксери