13.990 ден
9.793 ден

UNISEX

Kоличина:
SKU: 220W1884.71-241 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црвена
Големина S, M, L
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 90%Памук 10%Полиестер