16.290 ден
11.403 ден

Kоличина:
SKU: 225W1807-255 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Сива
Големина L, XS, S, M
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 90%Памук 10%Полиестер