12.690 ден

Kоличина:
SKU: 225W1886-649 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Зелена
Големина XS, S, M, L, XL
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Органски памук