15.990 ден

Нема на залиха

SKU: 220W1802-554 Категории , , Ознака:
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Розева
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Вискоза