15.990 ден 7.995 ден

Нема на залиха

SKU: 220W1805-999 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Вискоза

Вие исто така би сакале…

13.990 ден
6.995 ден

KARL LAGERFELD – Ж Долни тренерки