12.590 ден 6.295 ден

Нема на залиха

SKU: 210W1820.51-529 Категории , , Ознаки: , , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Портокалова
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук