15.990 ден
7.995 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: 221W1802-999 Категории , , Ознака:
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Големина XS, S, M, L, XL
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук