12.590 ден
7.554 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: 220W1804-110 Категории , , Ознаки: , , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Бела
Големина S, M
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 90%Памук 10%Еластин