20.590 ден
12.354 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: 221W2003-101 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Џемпери
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Крем
Големина XS, M, XL
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 85%Памук 15%Волна