20.590 ден

Нема на залиха

SKU: 221W2003-998 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Џемпери
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 85%Памук 15%Волна