KARL LAGERFELD – Ж Фармерки

12.690 ден
7.614 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: 216W1102.51-828 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фармерки
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Сива
Големина 25, 27, 28, 29, 30
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 99%Памук 1%Еластин