12.690 ден
8.883 ден

Kоличина:
SKU: 225W1352-999 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фустани
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Големина L, XL, M
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 95%Памук 5%Еластин