16.290 ден
11.403 ден

Kоличина:
SKU: 225W1357-999 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фустани
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Големина L, XL, XS, S
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 75%Вискоза 21%Полиестер 4%Еластин