20.990 ден

Kоличина:
SKU: 225W1350-541 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фустани
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Розева
Големина S, M
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022