19.590 ден

Нема на залиха

SKU: 220W1357-554 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фустани
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Розева
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Вискоза