19.790 ден

Нема на залиха

SKU: 221W1302-999 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фустани
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 97%Вискоза 3%Еластин