19.790 ден
11.874 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: 221W1302-554 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фустани
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Циклама
Големина L, XS, S, M
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 97%Вискоза 3%Еластин