10.590 ден
6.354 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: 221W1350-554 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фустани
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Циклама
Големина M, L, XS
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук