12.690 ден

Нема на залиха

SKU: 221W1051-999 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 70%Вискоза 25%Најлон 5%Еластин