5.490 ден

Нема на залиха

SKU: 220W3402-999 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Капи
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 60%Волна 40%Памук