34.990 ден
17.495 ден

Двострана капут/наметка во светла крем и темна крем боја со уникатен дезен.

Kоличина:
SKU: 220W1500-778 Категории , , Ознака:
Карактеристика Вредност
Категорија Капути
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Мултиколор
Големина L
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 70%Волна 25%Полиестер 5%Еластин