17.590 ден
10.554 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: 220W1601-100 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Кошули
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Бела
Големина IT40
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук