17.590 ден

Нема на залиха

SKU: 220W1601-999 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Кошули
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук