16.290 ден
11.403 ден

Kоличина:
SKU: 225W1602-100 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Кошули
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Бела
Големина IT40, IT42, IT44
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Памук