6.290 ден

100%Памук

Исчисти
Kоличина:
SKU: 210W1721.71-999 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Големина M, L, XS, S
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022