6.990 ден
4.893 ден

Kоличина:
SKU: 225W1789-100 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Бела
Големина M, L, XL
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Органски памук