6.990 ден

Kоличина:
SKU: 225W1700-988 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Големина XS, S, M, L
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Памук