6.390 ден 3.195 ден

Нема на залиха

SKU: 216W1731.61-647 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Зелена
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук