6.490 ден
3.894 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: 221W1725-100 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Бела
Големина L, XL
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук