6.490 ден

Нема на залиха

SKU: 221W1725-554 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Циклама
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук