6.390 ден

Нема на залиха

SKU: 210W1724.51-652 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Сина
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук