KARL LAGERFELD – Ж Марами и шалови

4.190 ден 2.095 ден

Нема на залиха

SKU: 220W3305-908 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Марами и шалови
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии 53 × 53 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 68%Кожа 32%Полиестер