KARL LAGERFELD – Ж Останати додатоци

3.490 ден 1.745 ден

Нема на залиха

SKU: 215W3916.51-999 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Останати додатоци
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Полиестер