KARL LAGERFELD – Ж Останати додатоци

4.990 ден

Нема на залиха

SKU: 216W3911.61-996 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Останати додатоци
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Полиестер