9.990 ден
7.992 ден

Kоличина:
SKU: Не е достапно Категорија
Карактеристика Вредност
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Uncategorized
Големина L, S
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 76%Полиестер 24%Еластин