KARL LAGERFELD – Ж Останати додатоци

7.290 ден 5.832 ден

3 на залиха

Kоличина:
SKU: 226w3306-999 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Останати додатоци
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 55%Полиамид 30%Вискоза 10%Волна 5%Кашмир