KARL LAGERFELD – Ж Останати додатоци

4.290 ден

Радуис на чадорот 113cm.

Нема на залиха

SKU: 215W3903.51-908 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Останати додатоци
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 90 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Полиестер