5.990 ден
3.594 ден

Висина на платформата 4.5cm

Исчисти
Kоличина:
SKU: KL88808-VSL Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Сребрена
Големина 37, 39
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%ПВЦ