7.890 ден 3.945 ден

Нема на залиха

SKU: KL62500-00X Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Пвц