7.890 ден
4.734 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: KL62500-011 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Бела
Големина 36, 37, 38, 40
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Пвц