8.290 ден 4.974 ден

Нема на залиха

SKU: KL80110-000 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 50%Кожа 50%Платно