KARL LAGERFELD – Ж Паричници

8.790 ден

Нема на залиха

SKU: 201W3203.51-999 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Паричници
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 19 × 2 × 10 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Полиутеран