KARL LAGERFELD – Ж Паричници

8.890 ден

Нема на залиха

SKU: 221W3225-719 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Паричници
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Портокалова
Димензии 19 × 2 × 11 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа Напомена: да не дојде во контакт со влага и вода